AGR-1212-DN12-1-2-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-KULSO-MENETTEL-6
DN12 1/2" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ KÜLSŐ MENETTEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 1/2" BSP
- DN: 12 mm (Tömlő méret)
- Furat: 9,7 mm (d1)
- Laptáv: 27 mm (SW)
- Hossz: 35 mm (L1), 14 mm (i)