AGR-2034-DN20-3-4-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-KULSO-MENETTEL-6
DN20 3/4" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ KÜLSŐ MENETTEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 3/4" BSP
- DN: 20 mm (Tömlő méret)
- Furat: 15,4 mm (d1)
- Laptáv: 32 mm (SW)
- Hossz: 38 mm (L1), 16 mm (i)