AGR-2554-DN25-5-4-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-KULSO-MENETTEL-6
DN25 5/4" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ KÜLSŐ MENETTEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 5/4" BSP
- DN: 25 mm (Tömlő méret)
- Furat: 21,4 mm (d1)
- Laptáv: 50 mm (SW)
- Hossz: 47 mm (L1), 20 mm (i)