AGR-3254-DN32-5-4-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-KULSO-MENETTEL-6
DN32 5/4" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ KÜLSŐ MENETTEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 5/4" BSP
- DN: 32 mm (Tömlő méret)
- Furat: 27 mm (d1)
- Laptáv: 50 mm (SW)
- Hossz: 48 mm (L1), 20 mm (i)