DKJ-1078-DN10-7-8-UNF-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIVI
DN10 7/8" UNF COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITELBEN (KÜLSŐ 74ˇ-OS KÚPPAL)
- Menet: 7/16" UNF
- DN: 10 mm (Tömlő méret)
- Laptáv: 27 mm (SW)
- Hossz: 49,5 mm (L)