DKJ-10916-DN10-9-16-UNF-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIV
DN10 9/16" UNF COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITELBEN (KÜLSŐ 74ˇ-OS KÚPPAL)
- Menet: 9/16" UNF
- DN: 10 mm (Tömlő méret)
- Laptáv: 19 mm (SW)
- Hossz: 46 mm (L)