DKJ-40178-DN40-1-7-8-UNF-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KI
DN40 1.7/8" UNF COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITELBEN (KÜLSŐ 74ˇ-OS KÚPPAL)
- Menet: 1.7/8" UNF
- DN: 40 mm (Tömlő méret)
- Laptáv: 60 mm (SW)
- Hossz: 87,5 mm (L)