DN16 M22x1,5 HOLLANDERES, METRIKUS O-GYŰRŰS KÖNNYŰ KIVITEL (L-ES KÚPPAL)
DN16-M22X1-5-HOLLANDERES-METRIKUS-O-GYURUS-KONNYU-KI
- Menet: M22x1,5 - Kúp: 15L
- DN: 16 mm (tömlő méret)
- Furat: 13 mm (d1)
- Laptáv: 27 mm (S1)