DKR-1238-DN12-3-8-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIVI
DN12 3/8" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 3/8" BSP
- DN: 12 mm (Tömlő méret)
- Furat: 9,7 mm (d1)
- Laptáv: 14 mm (SW)