DKR-1258-DN12-5-8-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIVI
DN12 5/8" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 5/8" BSP
- DN: 12 mm (Tömlő méret)
- Furat: 10 mm (d1)
- Laptáv: 30 mm (SW)
- Hossz: 23 mm (i)