DKR-1612-DN16-1-2-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIVI
DN16 1/2" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 1/2" BSP
- DN: 16 mm (Tömlő méret)
- Furat: 13 mm (d1)
- Laptáv: 27 mm (SW)
- Hossz: 23 mm (i)