DKR-1634-DN16-3-4-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIVI
DN16 3/4" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 3/4" BSP
- DN: 16 mm (Tömlő méret)
- Furat: 13 mm (d1)
- Laptáv: 32 mm (SW)
- Hossz: 24 mm (i)