DKR-1658-DN16-5-8-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIVI
DN16 5/8" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 5/8" BSP
- DN: 16 mm (Tömlő méret)
- Furat: 13 mm (d1)
- Laptáv: 30 mm (SW)
- Hossz: 20 mm (i)