DKR-2001-DN20-1-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIVITE
DN20 1" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 1" BSP
- DN: 20 mm (Tömlő méret)
- Furat: 15,5 mm (d1)
- Laptáv: 41 mm (SW)
- Hossz: 25 mm (i)