DKR-2501-DN25-1-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIVITE
DN25 1" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 1" BSP
- DN: 25 mm (Tömlő méret)
- Furat: 21,5 mm (d1)
- Laptáv: 41 mm (SW)
- Hossz: 26 mm (i)