DKR-5002-DN50-2-BSP-COLOS-CSO-CSATLAKOZO-HOLLANDERES-KIVITE
DN50 2" BSP COLOS CSŐ CSATLAKOZÓ HOLLANDERES KIVITEL (60ˇ-OS BELSŐ KÚPPAL)
- Menet: 2" BSP
- DN: 50 mm (Tömlő méret)
- Furat: 40 mm (d1)
- Laptáv: 70 mm (SW)
- Hossz: 37 mm (i)