SFS-12317-DN12-FLANSNI-317MM-EGYENES-KIVITEL-SEA-PEREMES-CSA
DN12 FLANSNI: 31,7MM, EGYENES KIVITEL, SEA PEREMES CSATLAKOZÓ 6000 PSI
- A: 31,7 mm (átmérő)
- DN: 12 mm (tömlő méret)
- Hossz: 7,8 mm (i), 81,5 mm (L)
Bővebben
Raktáron
Részletek
Szerkezeti mód: tömlő csatlakozó
Szerkezeti forma: egyenes
Szabvány: ISO 6162-1, SAE J518
Csatlakozás: SAE karimás csatlakozás
Nyomás: 6000 PSI