SFS-20476-DN20-FLANSNI-476MM-EGYENES-KIVITEL-SEA-PEREMES-CSA
DN20 FLANSNI: 47,6MM, EGYENES KIVITEL, SEA PEREMES CSATLAKOZÓ 6000 PSI
- A: 47,6 mm (átmérő)
- DN: 20 mm (tömlő méret)
- Hossz: 9,6 mm (i), 109 mm (L)
Szerkezeti mód: tömlő csatlakozó
Szerkezeti forma: egyenes
Szabvány: ISO 6162-1, SAE J518
Csatlakozás: SAE karimás csatlakozás
Nyomás: 6000 PSI