SFS-2554-DN25-FLANSNI-54MM-EGYENES-KIVITEL-SEA-PEREMES-CSAT
DN25 FLANSNI: 54MM, EGYENES KIVITEL, SEA PEREMES CSATLAKOZÓ 6000 PSI
- A: 54 mm (átmérő)
- DN: 25 mm (tömlő méret)
- Hossz: 10,4 mm (i), 126 mm (L)
Szerkezeti mód: tömlő csatlakozó
Szerkezeti forma: egyenes
Szabvány: ISO 6162-1, SAE J518
Csatlakozás: SAE karimás csatlakozás
Nyomás: 6000 PSI