SFS-9012413-DN12-FLANSNI-413MM-90-OS-KIVITEL-SEA-PEREMES-CSATL
DN12 FLANSNI: 41,3MM, 90ˇ-OS KIVITEL, SEA PEREMES CSATLAKOZÓ 6000 PSI
- A: 41,3 mm (átmérő)
- DN: 12 mm (tömlő méret)
- Hossz: 8,8 mm (i), 71,5 mm (L1), 52,5 mm (L2)
Szerkezeti mód: tömlő csatlakozó
Szerkezeti forma: 90°-os idom
Szabvány: ISO 6162-1, SAE J518
Csatlakozás: SAE karimás csatlakozás
Nyomás: 6000 PSI