SFS-9025476-DN25-FLANSNI-476MM-90-OS-KIVITEL-SEA-PEREMES-CSATL
DN25 FLANSNI: 47,6MM, 90ˇ-OS KIVITEL, SEA PEREMES CSATLAKOZÓ 6000 PSI
- A: 47,6 mm (átmérő)
- DN: 25 mm (tömlő méret)
- Hossz: 9,6 mm (i), 126 mm (L1), 74,5 mm (L2)
Szerkezeti mód: tömlő csatlakozó
Szerkezeti forma: 90°-os idom
Szabvány: ISO 6162-1, SAE J518
Csatlakozás: SAE karimás csatlakozás
Nyomás: 6000 PSI